Apteka Łebska - Łeba

Adres: 10 Marca 2, 84-360 Łeba, Polska.
Telefon: 598661700.
Strona internetowa: aptekalebska.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 252 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Apteka Łebska

Apteka Łebska to jedno z najlepszych miejsc, gdzie można otrzymać potrzebne leki i produkty farmaceutyczne. Znajduje się pod adresem 10 Marca 2, 84-360 Łeba, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 598661700. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: aptekalebska.pl.

Specjalnością apteki jest oczywiście dostarczanie leków oraz innych produktów farmaceutycznych. Oprócz tego, oferują zakupy stacjonarne oraz dostawę. Warto również podkreślić, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach, a płatności można dokonać kartami debetowymi, kredytowymi oraz za pomocą usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Posiada aż 252 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4/5. To dowód na wysoką jakość świadczonych usług oraz zaufanie, jakim cieszy się wśród społeczności.

Jeśli szukasz godnego zaufania miejsca, gdzie możesz znaleźć potrzebne leki i produkty farmaceutyczne, to Apteka Łebska jest idealnym wyborem. Ich szeroki zakres usług oraz dbałość o klienta sprawiają, że warto zwrócić się właśnie do nich. Nie wahaj się, skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową i przekonaj się, dlaczego Apteka Łebska jest tak wysoko ceniona przez klientów.

Recenzje dla Apteka Łebska

Apteka Łebska - Łeba
Sabina Makuch
1/5

Kupiłam grinovitę, całe pudełko, w którym miało być 13 saszetek. Gdy wróciłam do domu okazało się, że w pudełku było tylko 9 saszetek. Fakt, mogłam policzyć, ale nie spodziewałam się, że mnie oszukają. I to sama właścicielka. Ceny bardzo wysokie.

Apteka Łebska - Łeba
Piotr Zielinski
3/5

W sezonie lepiej zarezerowowac sobie więcej czasu na zakupy tam. Kolejka często sięga chodnika. Ceny faktycznie wyższe niż w aptekach u mnie w mieście, nie ma co się dziwić w sumie każdy chce zarobić na turystach.
Ale obsługa niespecjalnie miła, tak jakby z wyższością patrzyła na klienta. W sumie kupiłem to co chciałem ale mogłoby być chociaż troszkę milej.

Apteka Łebska - Łeba
Agnieszka
2/5

Pani, która mnie obsługiwała dała mi od niechcenia jakiś kiepski żel na ukąszenia po komarach, pewnie im nie schodził. Nie to, że nic nie pomógł to jeszcze cena 25 zł gdzie normalnie kosztuje ok 15 zł. Żałuje, że zdałam się na polecenie farmaceutki zamiast poszukać w internecie nazw jakiś lepszych preparatów I o nie poprosić. Ale komary tak mnie pogryzły, że nie myślalam w tamtej chwili. Jedynie na plus, że apteka jest czynna dłużej niż inne.
Podsumowując drogo i niezbyt sympatyczna obsługa.

Apteka Łebska - Łeba
Agnieszka Latos
4/5

Ogólnie w aptece jest bardzo dobre zaopatrzenie.jest czysto ,obsługa sprawna. O cenach nie dyskutujmy-wszędzie jest drogo.Gwiazdkę odbieram za naprawdę niemiłą Panią farmaceutkę,która komentuje to na co stać a na co nie stać ludzi w aptece i w sposób w jaki nie godzi się farmaceucie ocenia kupowane rzeczy. Pierwszy raz spotykam się z takim zachowaniem a aptek otwiedziłam niezliczone ilości.

Apteka Łebska - Łeba
Kamil Kowalski
2/5

Taka ocena za to że mają 3 razy większa marzę na leki niż każda inna aptek w Polsce. Do tego mgr farmacji mówi tak cicho że nie słychać na co krem działa, za to kwotę do zapłaty słyszy ostatnia osobą w kolejce.

Apteka Łebska - Łeba
8thjulyly
2/5

Powolna obsługa klienta. Nie wiem czy jest jakiś limit osób mogących przebywać w środku, ale po 10 minutach czekania w nieprzesuwajacej się kolejce zrezygnowałam i poszłam 200 metrów dalej (gdzie weszłam i wyszłam bo nie było ludzi).

Apteka Łebska - Łeba
Paulina Imiołek
1/5

Nie miła obsługa, pani w kasie oskarżycielskim tonem mówi że nie przyjmnie opakowań po lekach bo nie mogłam uzbierać tylu przez parę dni, niestety byłam w Łebie od dwóch miesięcy. Nie polecam.

Apteka Łebska - Łeba
Iga Sobczak
1/5

Bardzo niemiła obsługa,nie dość,ze jedna z pań obsługujących plotkuje ze znajomym podczas gdy w aptece ustawiła się jiz spora kolejka to druga wogole się nie spieszy i do tego jeszcze przeszkadza jej ze dziecko które i tak cierpliwie czekało jiz ponad 10 minut na obsługę ( byłyśmy drugie w kolejce ) za głośno mówi. Żenada. Polecam aptekę na deptaku,tam klient jest traktowany tak jak na to zasługuje

Go up