Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy

Adres: Przedszkolna 34, 83-050 Kolbudy, Polska.
Telefon: 586917231.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 26 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Apteka Rodzinna sp.j.

Apteka Rodzinna sp.j. to apteka rodzinna znajdująca się pod adresem Przedszkolna 34, 83-050 Kolbudy, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 586917231. Specjalizują się w usługach aptecznych, co oznacza, że oferują szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych.

Wartościowe informacje o Apteka Rodzinna sp.j. obejmują fakt, że oferują zakupy stacjonarne oraz dostawę. Mają również udogodnienia dla osób na wózkach oraz akceptują karty debetowe, karty kredytowe i usługi płatności mobilnych NFC. To sprawia, że są przyjazne i dostępne dla wielu klientów.

Opinie na temat Apteka Rodzinna sp.j. są bardzo pozytywne, firma posiada aż 26 recenzji na Google My Business, a średnia ocena to imponujące 4.7/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu klientów z obsługi.

Osoba poszukująca apteki w okolicy Kolbud może śmiało skorzystać z usług Apteka Rodzinna sp.j. ze względu na ich dogodne położenie i szeroki wybór produktów farmaceutycznych. Dzięki pozytywnym opiniiom i udogodnieniom dla klientów, warto zwrócić uwagę na tę aptekę przy potrzebie zakupu leków lub produktów zdrowotnych.

W związku z powyższym, zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Apteka Rodzinna sp.j. i skorzystania z ich usług. Kontakt z nimi może okazać się niezwykle pomocny w zapewnieniu potrzebnych leków i produktów farmaceutycznych.

Recenzje dla Apteka Rodzinna sp.j.

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
Andrzej Medvedsky
5/5

Dobra obsługa i piękna, zawsze dają dobrą radę.)

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
Natalia K
5/5

Przesympatyczne panie farmaceutki, które zawsze służą pomocą. Ja osobiście polecam! Do apteki rodzinnej zawsze jeżdżę po leki

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
Wojciech Bubolka
2/5

Przebitke mają często o ponad 25% niż w innych miejscach. Bardzo droga apteka. Mogliby proponować tańsze zamienniki.

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
adam szewczyk
5/5

Bardzo miła obsługa, fachowo panie doradziły leki , bardzo polecam.

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
Wiktoria Kira
3/5

Panie pracujące w aptece, chyba straciły zapał do pracy, kiedykolwiek bym nie przyszła to wyczuwam dużą niechęć do realizacji np. Recepty i leku robionego na zamówienie. Ostatnio coraz częściej są tam niestety problemy. Do tej pory było w miarę ok

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
pawel polomski
5/5

Potrzebowałem coś na szybko na przeziębienie dla dziecka!! Rzetelna i fachowa pomoc w wyborze leku!! Bardzo dziękuję!

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
Andzioł Nowak
5/5

Kompetentna obsługa i dobrze zaopatrzona apteka

Apteka Rodzinna sp.j. - Kolbudy
Dhubleidd
5/5

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panie zawsze chętnie doradzą, brak kolejek i przystępne ceny. Polecam

Go up