Kaszubska. Apteka - Sulęczyno

Adres: Kaszubska 22b, 83-320 Sulęczyno, Polska.
Telefon: 586844730.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Kaszubska. Apteka

Kaszubska. Apteka to apteka zlokalizowana pod adresem Kaszubska 22b, 83-320 Sulęczyno, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 586844730. Specjalizują się w usługach aptecznych.

Inne ważne informacje o Kaszubskiej. Aptece to możliwość zakupów stacjonarnych, dostawa leków, wejście dostępne dla osób na wózkach, akceptowane karty debetowe i kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC. Firma ma także 16 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.6/5.

Kaszubska. Apteka oferuje szeroki zakres produktów farmaceutycznych i profesjonalną obsługę klienta. Jej lokalizacja w Sulęczynie sprawia, że jest to dogodne miejsce dla mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy potrzebują szybkiego dostępu do leków i doradztwa farmaceutycznego.

Jeśli szukasz sprawdzonej apteki z dobrymi opiniami i szerokim asortymentem, Kaszubska. Apteka jest miejscem godnym polecenia. Kontaktując się z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej, możesz uzyskać więcej informacji na temat ich usług i złożyć zamówienie online.

Warto skorzystać z usług Kaszubskiej. Apteki, aby mieć pewność, że otrzymasz najlepsze produkty farmaceutyczne i fachową pomoc. Skontaktuj się z nimi już dziś, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie

Recenzje dla Kaszubska. Apteka

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Ja.
1/5

Ograniczony wybór,, bardzo wysokie ceny .

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Sylwia Kwidzińska
1/5

Za strepsils intensive 24tabl
Rutinoscorbin 90tabl
Syrop herbapect
5 ampułek nebudose 5ml
Zapłaciłam 70zl szok. Spytałam o cenę Pan powiedzial że mam wszystko w środku w torbie z lekami. W domu okazało się że NIE WYDALI PARAGONU, było tylko potwierdzenie zapłaty karta!!!!
Dodam, że wcześniej za Heviran 400 z recepta zapłaciłam 47zl, wróciłam i właściciel przeprosił za pracownika i zerocil mi 27 zł..... ILE TAK MOZNA!!

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Gosia Stawicka
5/5

Wspaniała obsługa, bardzo fachowa.
Panowie mili i uśmiechnięci.
Pozdrawiam

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Marcin Kopczyński
5/5

Przemiła obsługa.

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Michalina Okrój
1/5

Bardzo droga jest ta apteka i pozdrawiam serdecznie?.

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
ORION GDYNIA
5/5

Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam wszystkim

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Ryszard Tądel
1/5

Bardzo drogo

Kaszubska. Apteka - Sulęczyno
Anna Popielarska
5/5

Super obsługa.

Go up