Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój

Adres: Orkana 29, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska.
Telefon: 182676506.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój znajduje się pod adresem Orkana 29, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 182676506.

Ta apteka specjalizuje się głównie w dystrybucji leków i produktów farmaceutycznych. Jest to miejsce, które oferuje szeroki wybór leków oraz profesjonalne doradztwo farmaceutyczne.

Warto zauważyć, że Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój zapewnia zakupy stacjonarne oraz dostawę produktów farmaceutycznych. Ich lokalizacja jest dogodna, a wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Ponadto, akceptowane są karty debetowe oraz kredytowe, a także usługa płatności mobilnych NFC jest dostępna.

Ta firma posiada 30 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.8/5. To świadczy o pozytywnym odbiorze ze strony klientów, którzy korzystali z usług Apteki Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój.

Dla osób poszukujących profesjonalnej i rzetelnej apteki, Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w Rabce-Zdroju, oferuje szeroki wybór leków oraz fachową obsługę farmaceutyczną.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich leków lub chcesz skorzystać z dostawy farmaceutycznej, zachęcamy do skontaktowania się z Apteką Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój. Odwiedź ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z ich usług.

Recenzje dla Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
Katarzyna Bukowska
1/5

Bardzo rzadko tutaj przychodzę ale zmusiła mnie konieczność dosyć że bardzo drogo chyba najdrożej w całej Rabce Zdrój to obsługa fatalna
P.magister(chyba) na którą trafiłam cechowała powolność brak orientacji zarówno w położeniu leków na półkach jak i w komputerze masakra!

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
Filip S
1/5

Pani z tej apteki (bez fartucha, więc nie wiem czy farmaceutów), z nocnej zmiany (godz. przed 22.00) na moją prośbę o sprzedaż mleka w proszku dla dziecka, nie szczędziła mi komentarzy, nt. tego że o takich zakupach nie powinno się zapominać, że chleba czy papieru toaletowego można zapomnieć, ale nie mleka.
Swoją negatywną opinię wystawiam, gdyż nie takich rad "życiowych" się spodziewałem po obsłudze apteki. Dość stresu mnie kosztował sam fakt braku mleka. Stąd też złote rady Pani z apteki, uważam, powinna była zachować dla siebie, a nie "wciskać" je na siłę klientowi.

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
Tomasz Smolik
1/5

Dyżur a tylko do 22

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
Aleksandra Ginalska
4/5

Apteka z tradycją. Ceny stosunkowo wysokie, ale szeroki asortyment. Wejście po schodach trochę niewygodne dla mam z maluchami czy niepełnosprawnych.

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
Łukasz Ka
1/5

Niestety jakiś czas temu ktoś zmienił historyczne wnętrza apteki i to był bardzo zły pomysł. Ceny dość wysokie z powodu położenia i historii tego miejsca

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
dominik zięba
5/5

Bardzo miła i sympatyczna pani farmaceutka, doradziła mi i pomogła w dobraniu odpowiedniego leku. Polecam

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
P N
5/5

Przyjechaliśmy na Sylwestra,uprzejma Pani farmaceutka uzyskaliśmy poradę na interesujący nasz problem. Polecam

Apteka Pod Gwiazdą Rabka-Zdrój - Rabka-Zdrój
Karol W.
3/5

Dogodnie usytuowana, długo czynna apteka z blisko stuletnią tradycją. Ceny takie sobie.

Go up