Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój

Adres: Zakopiańska 6A, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska.
Telefon: 182670749.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Zdrojowa s.c. Apteka

Zdrojowa s.c. Apteka to apteka zlokalizowana przy Adres: Zakopiańska 6A, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska. Oferuje szeroki zakres usług farmaceutycznych, w tym sprzedaż leków na receptę i bez recepty, suplementów diety oraz kosmetyków. Można skontaktować się z nimi pod numerem Telefon: 182670749.

Specjalizują się w prowadzeniu apteki, co oznacza, że mają bogate doświadczenie w obsłudze pacjentów i doradzaniu im w kwestiach związanych z farmakologią. Dostępne usługi to przede wszystkim zakupy stacjonarne oraz dostawa leków do domu.

Ponadto, Zdrojowa s.c. Apteka oferuje dogodne udogodnienia dla klientów, takie jak parking dostępny dla osób na wózkach, wejście przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz akceptację płatności kartą debetową, kredytową oraz usług płatności mobilnych NFC.

Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.1/5. Mimo że nie jest to najwyższa ocena, warto zauważyć, że opinie mogą być subiektywne i zależeć od indywidualnego doświadczenia klientów.

Jeśli szukasz zaufanej apteki w Rabce-Zdroju, Zdrojowa s.c. Apteka może być dobrym wyborem. Ich lokalizacja sprawia, że są łatwo dostępni dla mieszkańców oraz turystów odwiedzających to uzdrowisko.

Jeśli potrzebujesz porady farmaceuty, szybkiej dostawy leków lub po prostu chcesz zrobić zakupy w profesjonalnym miejscu, skontaktuj się z Zdrojowa s.c. Apteka poprzez ich stronę internetową. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skorzystania z ich usług.

Recenzje dla Zdrojowa s.c. Apteka

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Natalia Krężel
1/5

Nie polecam telefon żeby odebrać to prędzej w nocy idzie się tam dodzwonić a lek który był robiony dla dziecka( odbierany już 2 razy) i jest potrzebny na już nagle ,,proszę z tym sobie iść gdzie indziej,, I nie ma czegoś takiego pomimo prośby sprawdzenia że było tam brane to już któryś raz to są chyba jakieś żarty

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Ewelina Latawiec
1/5

Nie polecam. Recepta wystawiona, aktywna w serwisie ikp ale obsługa wg nich nie ma takowej. Juz 2 raz taka sytuacja. Dodatkowo kolejki takie jakby to byla jedyna apteka w miescie.
Nie polecam

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Shear
4/5

Generalnie dobrze wyposażona. Jak czegoś nie ma to zamawiają i następnego dnia jest.
Największą wadą są kolejki, ale jednak nie są bez powodu - ceny są tu najlepsze w Rabce w mojej ocenie.
Gwiazdkę jedną ucinam za to, że ten telefon to chyba jest po to, żeby był 😉 Dodzwonić się nie sposób.

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Maciej Skawski
1/5

Pani odbierająca telefony zachowuje się tak jakby to klienci i cały świat był winien jej nieszczęśliwemu życiu. Bycie dla niej miłym ją tylko dodatkowo prowokuje do chamskiego zachowania. Dziwne zachowanie w dobie dzisiejszej dużej konkurencji. Nie wrócę i nie polecam

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
M L
2/5

Ceny bardzo dobre. Wieczne kolejki. Obsługa w zależności od nastroju od w miarę przystępnej do nieprzystępnej. Szukają jakiegokolwiek pretekstu żeby nie przyjąć zlecenia, lub recepty. Kupowałem tam kilkakrotnie i chyba za każdym razem były problemy. Ogólnie jest w Rabce dużo lepszych aptek i nie ma gorszej. Nie polecam

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Andrzej Łach
4/5

Dobra lokalizacja.Mila i profesjonalna obsługa. Kolejki.

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Piotr Romański
5/5

Dobre ceny ale często mimo starań personelu kolejki

Zdrojowa s.c. Apteka - Rabka-Zdrój
Miroslaw
2/5

Ceny lepsze niż w innych aptekach ale wieczne kolejki.

Go up