Apteka Sudecka - Jelenia Góra

Adres: Grażyny Bacewicz 22, 58-506 Jelenia Góra, Polska.
Telefon: 757645745.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Apteka Sudecka

Apteka Sudecka jest apteką zlokalizowaną w Jeleniej Górze, Polska. Znajduje się pod adresem Grażyny Bacewicz 22, 58-506 Jelenia Góra. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 757645745.

Specjalizują się w świadczeniu usług aptecznych, co oznacza, że oferują szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych. Dodatkowo, Apteka Sudecka zapewnia wygodne zakupy stacjonarne oraz posiada wejście dostępne dla osób na wózkach. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.9/5. To świadczy o pozytywnym odbiorze klientów i profesjonalnym podejściu apteki do świadczenia usług farmaceutycznych.

Dla osób poszukujących apteki w Jeleniej Górze, Apteka Sudecka jest doskonałym wyborem ze względu na swoje dogodne położenie, szeroki asortyment leków oraz przyjazne warunki zakupów. Osoby zainteresowane mogą odwiedzić ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub skontaktować się bezpośrednio z apteką.

Zachęcamy do skorzystania z usług Apteki Sudeckiej i do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać profesjonalną pomoc farmaceutyczną oraz wygodne zakupy leków i produktów zdrowotnych.

Recenzje dla Apteka Sudecka

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
Ryszard Gryglewicz
5/5

W tej aptece można się wyleczyć bez wizyty u lekarza Wiedzą i kulturą Pan obsługujących pacjentów
.

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
Jarek Chojnacki
1/5

Muszę zmienić (niestety) swoją opinię o tej aptece (którą sam dodałem do Googlemaps), odkąd pracuje tam młoda, nowa "sprzedawczyni" (bo o tytuł mgr farmacji jej nie posądzam). Ponad 6 lat BYŁEM klientem tej apteki, przez ostatnie lata dojeżdżałem tam z daleka, ale więcej już nie zamierzam... być świadkiem totalnej ignorancji i chamstwa. Arogancka, przemądrzała, niemiła. Bardzo mi przykro, że takich ludzi dopuszcza się w ogóle do aptek... do kontaktów z ludźmi. W dawnych czasach rozdrabniałaby korzonki kozłka na zapleczu.

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
WIOLETA BURNAT
2/5

Mało lekarstw. Wszystkie rpw na zamówienie

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
Paweł Szarko
5/5

Dobra apteka na Zabobrzu

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
Asia Minda
4/5

Ok

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
Ray Donovan
5/5

Miła obsługa klienta.

Apteka Sudecka - Jelenia Góra
Jagna Romejko
5/5

Go up