Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra

Adres: Sudecka 16, 58-500 Jelenia Góra, Polska.
Telefon: 757523339.
Strona internetowa: aptekazabobrze.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Apteka Zabobrze - Pod Teatrem

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem to renomowana apteka znajdująca się pod adresem Sudecka 16, 58-500 Jelenia Góra, Polska. Znajdziesz ich pod numerem telefonu 757523339. Możesz również odwiedzić ich stronę internetową aptekazabobrze.pl. Specjalizują się w aptecznej działalności, zapewniając klientom szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych.

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem oferuje zakupy stacjonarne oraz dostawę, co sprawia, że są dostępni dla osób o ograniczonej mobilności. Posiadają również udogodnienia dla osób poruszających się na wózkach oraz akceptują płatności kartami kredytowymi. To miejsce przyjazne i dostępne dla wszystkich klientów.

Opinie na temat Apteki Zabobrze są bardzo pozytywne, z 25 recenzjami na Google My Business średnia ocena wynosi 4.2/5. Klienci doceniają szeroki wybór produktów, profesjonalną obsługę oraz szybką dostawę. Apteka Zabobrze cieszy się zaufaniem i uznaniem wśród mieszkańców Jeleniej Góry.

Jeśli szukasz sprawdzonej apteki z bogatym asortymentem, profesjonalną obsługą i dogodną lokalizacją, to Apteka Zabobrze - Pod Teatrem jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i możliwość złożenia zamówienia online.

Recenzje dla Apteka Zabobrze - Pod Teatrem

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Aleksja EF EF
1/5

Nie polecam Pani blond farmaceutki pracującej w tej aptece, Bardzo przemądrzała, wyniosła wiedząca wszystko lepiej od lekarza, bardzo lekceważące podejście do pacjenta, na jakiekolwiek argumenty i sugestie pacjentki twierdziła że ona wie najlepiej bo 6 lat studiowała! Zero poszanowania.

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Blanka Sempiak
5/5

bardzo miła obsługa. Serdecznie polecam

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Ela Ela
1/5

Nie polecam! Obsługa pani farmaceutki dnia 31 sierpnia w godzinach porannych to skandal. Próbowałam kupić bardzo drogi lek dla osoby starszej. Kod recepty został mi podany przez telefon kiedy pani poprosiła o pesel powiedziałam że już podam tylko zadzwonię bo nie mam. Osoba starsza poruszająca się o kulach miała problem ze znalezieniem dowodu. Po dokładnie dwuch minutach czekania pani farmaceuta zaczęła robić wywody typu że starsza osoba jest niepoważna i swoje mądrosci. Zaznaczę ze w aptece w tym czasie nie było nikogo. Lek który chciałam kupić to koszt 200 złotych a opakowań miało być pięć tak traktuje się klientów którzy chcą zostawić tam duże pieniądze. Zero empati i brak szacunku dla drugiej osoby tym bardziej że farmaceutka była o jakieś 10 lat młodsza odemnie.

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Monika I.
5/5

Bardzo miła obsługa, miałam przyjemność być dwa razy w aptece i zawsze trafiałam na miłą Panią i fachową pomoc. Pozdrawiam

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Krzysztof Łapczynski
5/5

Pełen profesjonalizm. Fachowe doradztwo, dobre zaopatrzenie zawsze z uśmiechem :). Nie lubię chorować ale jak już mam isc do apteki to z Wami jakoś mi lżej. Serdecznie pozdrawiam Panią Izabelę

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Ryszard Bien IVPHD STUDIO
1/5

Obsługa nie zna przepisu Znaczny stopień, czyli bez limitu, skierowania i kolejek (Źródło: Ustawa z dnia 9 maja 2018 r. o szczególnych rozwiązaniach wspierających osoby o znacznym stopniu niepełnosprawności; Dz.U. poz. 932). Od 1 lipca 2018 r. obowiązuje ustawa wprowadzająca szczególne uprawnienia w dostępie do świadczeń opieki zdrowotnej, usług farmaceutycznych oraz wyrobów medycznych dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Co przewidują nowe przepisy?

Dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności wprowadza się cztery zmiany:

zniesione okresy użytkowania wyrobów medycznych,
korzystanie poza kolejnością ze świadczeń opieki zdrowotnej oraz zaopatrywanie się w aptece bez kolejki,
korzystanie z ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych bez skierowania,
zniesione zostają limity finansowania świadczeń opieki zdrowotnej z zakresu rehabilitacji leczniczej.

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Marcin Jasiuk
5/5

Obsługa konkret,wszystkie leki od ręki załatwione. Pani Mgr Izabela bardzo profesjonalna obsługa. Polecam to miejsce.

Apteka Zabobrze - Pod Teatrem - Jelenia Góra
Bartłomiej Gąsiorowski
5/5

Najlepsza obsługa! <3 :) Szczególnie P.Ania i P.Monika! - duża wiedza, super obsługa - zawsze doradzą, podpowiedzą - widać duże zaangażowanie - pełna profeska! :)

Go up