Apteka Zabobrze - Karpacz

Adres: Konstytucji 3-ego Maja 71, 58-540 Karpacz, Polska.
Telefon: 756470658.
Strona internetowa: aptekazabobrze.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 59 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Apteka Zabobrze

Jeśli szukasz Apteki Zabobrze w Karpaczu, to warto zwrócić uwagę na tę placówkę farmaceutyczną. Znajduje się pod adresem: Konstytucji 3-ego Maja 71, 58-540 Karpacz, Polska. Możesz również skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 756470658. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: aptekazabobrze.pl.

Oferowane specjalności to głównie usługi apteczne. Dodatkowo, Apteka Zabobrze zapewnia zakupy stacjonarne oraz dostawę. Dla osób z niepełnosprawnościami istnieje parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. Akceptowane są karty debetowe i karty kredytowe, a także usługa płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Apteki Zabobrze są pozytywne, firma ma 59 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy farmaceutycznej lub zakupów leków, Apteka Zabobrze to miejsce, które warto odwiedzić. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie.

Recenzje dla Apteka Zabobrze

Apteka Zabobrze - Karpacz
Kacpersky
1/5

Aż tak oburzonego PRACOWNIKA to jeszcze nie widziałem, gdyby nie nagły przypadek na pewno bym nie zostawił w tej aptece nawet złotówki... Nie polecam!!!! Na drugi raz wybiorę inną aptekę!!! Gościnność PIERWSZA KLASA(CHAMSTWA)

Apteka Zabobrze - Karpacz
Barbara Smoleń
5/5

Bardzo miła i pomocna obsługa. W aptece raczej wszystko można dostać bez problemu.
Polecam

Apteka Zabobrze - Karpacz
Autostrady Polska
5/5

Bardzo przemiła Pani w obsłudze - uratowała mi wręcz życie . Polecam

Apteka Zabobrze - Karpacz
ROBERT „szustol” świst
1/5

Zero jakiś odruchów ludzkich,nawet na 1 gwiazdkę nie zasługuje

Apteka Zabobrze - Karpacz
Adrian Szeszula
5/5

Polecam.Bardzo miła obsługa ,bez problemu zamówiłem to co chciałem .

Apteka Zabobrze - Karpacz
Wojtek F.
5/5

Przybieglismy tutaj z poparzeniem naszej malej córki. Bardzo zaangażowany pan niezważając na kolejkę klientow rzucił się do opatrywania naszego dziecka. Udzielił nam pomocy oraz przekazał nam dalsze informacje i adresy gdzie mamy się udać. Dziękujemy bardzo. 6 gwiazdek na 5

Apteka Zabobrze - Karpacz
Antoni Roszak
4/5

Dobrze wyposażona apteka. Jest parking dla klientów, ale niestety w sezonie permanentnie zajęty przez miłośników nart (którzy desperacko parkują nawet pod znakiem "dla karetek pogotowia"). Może trzeba by zaangażować służby i wlepić parę mandatów?

Apteka Zabobrze - Karpacz
Agnieszka Ramos-Daszkiewicz
1/5

Wprowadzają w błąd. Na szybie wielki napis czynne 7 dni w tygodniu, na kartce napis pon-pt do 18, sob do 15

Go up