Królewska. Apteka - Kłodzko

Adres: Wojska Polskiego 10, 57-300 Kłodzko, Polska.
Telefon: 748672984.
Strona internetowa: ziko.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Królewska. Apteka

Królewska. Apteka to jedna z aptek z sieci Ziko, znajdująca się pod adresem Wojska Polskiego 10, 57-300 Kłodzko, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 748672984. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej: ziko.pl.

Królewska. Apteka specjalizuje się w usługach aptecznych, zapewniając szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych. Dostępne są zakupy stacjonarne oraz dostawa, a wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Parking również jest przyjazny dla osób na wózkach. Akceptowane są karty debetowe i kredytowe, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Królewska. Apteka są zróżnicowane, firma posiada 17 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.7/5. Jest to istotne odzwierciedlenie jakości usług świadczonych przez aptekę.

Dla osób poszukujących apteki z szerokim asortymentem, dogodną lokalizacją i przyjazną obsługą, Królewska. Apteka może być idealnym wyborem. Zachęcamy do skorzystania z ich usług poprzez stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz złożyć zamówienie online.

Recenzje dla Królewska. Apteka

Królewska. Apteka - Kłodzko
Dorota Iglewska
1/5

Kiepska obsługa... chciałam wykupić leki, Pani spojrzawszy w monitor stwierdziła, że leków nie ma ? nie zaproponowała, że zamówią, że może jutro ,lub popołudniu tak jak to robią inne apteki.Zaznaczam , że są to leki ogólnie dostępne .
Nie polecam

Królewska. Apteka - Kłodzko
Feniks
3/5

Królewska? Nazwa wywodzi się chyba z faktu, że Pani farmaceutka, szanowna hrabina milczy jak pospólstwo wejdzie, z łaską kwotę do zapłaty wymawia... Telefon ważniejszy, zapewne coś pilnego że o kulturze się zapomniało... Ceny na plus, tyle dobrego. 🙂

Królewska. Apteka - Kłodzko
Michał Cyprys
5/5

często mają to, czego nie ma w innych...

Królewska. Apteka - Kłodzko
Ola
5/5

Apteka godna polecenia personel bardzo pomocny tym bardziej na dyżurze nocnym gdy miałam ogromny problem z córcia która miała 40 st gorączki i nie mogłam jej obniżyć w żaden sposób tylko ta apteka mi pomogła a raczej jej personel dziękuje !!!

Królewska. Apteka - Kłodzko
Bundy
1/5

Królewska....? Chyba kure....ska...!!! Niedzielny dyżur.... Chyba w innym mieści...!! królewskie walenie w hy........!!!!

Królewska. Apteka - Kłodzko
Andrzej M
5/5

Miła obsługa, wszystko oki, polecam

Królewska. Apteka - Kłodzko
Aneta Żabicka
1/5

Nie polecam, apteka mimo że miała wyznaczony nocny dyżur była zamknięta.

Królewska. Apteka - Kłodzko
Agnieszka Kuzma
3/5

Apteka bardzo droga, szczególnie że kilka metrów dalej w DOZie te same produkty można kupić nawet 30 procent taniej.

Go up