ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem

Adres: Władysława Reymonta 2, 63-100 Śrem, Polska.
Telefon: 612828620.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna znajduje się pod adresem Władysława Reymonta 2, 63-100 Śrem, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 612828620. Ta apteka oferuje szeroki zakres usług farmaceutycznych, specjalizując się w dziedzinie aptekarstwa.

Profilaktyka to coś, co leży w samym sercu filozofii tej apteki. Promują zdrowy styl życia i zapobieganie chorobom poprzez edukację i dostęp do skutecznych produktów farmaceutycznych. Katarzyna Loga-Chicheł, właścicielka apteki, dba o to, aby klienci mieli dostęp do najwyższej jakości usług farmaceutycznych.

Jedną z ważnych informacji jest to, że apteka oferuje zakupy stacjonarne oraz dostawę. Co więcej, wejście do apteki jest dostępne dla osób na wózkach, a płatności można dokonać zarówno kartami debetowymi, jak i kredytowymi. Dodatkowo, usługa płatności mobilnych NFC jest również dostępna, co sprawia, że zakupy są jeszcze bardziej wygodne.

Opinie na temat ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna są pozytywne, firma ma aż 22 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5. To świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez tę aptekę.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki, która oferuje kompleksowe usługi farmaceutyczne i dba o zdrowie swoich klientów, ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna jest doskonałym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Śremie, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców oraz osób przebywających w okolicy.

Zachęcamy do skontaktowania się z ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat ich usług oraz zasięgnąć porady farmaceuty. Nie wahaj się skorzystać z ich profesjonalnej pomocy, gdy potrzebujesz wsparcia w zakresie farmacji.

Recenzje dla ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Paweł Zandecki
5/5

Bardzo miła obsługa. Zawsze chętnie pomogą i doradzą. Tak powinna wyglądać obsługa w każdej aptece. Polecam

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Lolita Zara
1/5

Najgorsze obsługujące.wolna ekipa. Można w tym czasie wypić herbatę zanim panie obsługa jednego pacjenta.nie polecam

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Anna Ms
1/5

Nie polecam !!! Zero kultury , pomocy i uprzejmości - farmaceutka z którą rozmawiałam czuła się jakby była u siebie na folwarku nie próbując pomóc lecz tylko się wymądrzać gdy chciałam zamówić lek . Szkoda inna apteka w Śremie zarobiła 700 zł gdzie nie było problemu z zamówieniem produktu . Ogromny niesmak i wstręt !!!

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Prise The Sun
1/5

Bardzo nieuprzejmy pan który tam sprzedaje , nie miły , miał czelność wyzywać mnie przy ludziach ponieważ nie starczyło mi na leki, wyzywał mnie że robię kolejkę i nie mam za co zapłacić , ostatni raz w tej aptece robiłam zakupy , postaram się wszystkich znajomych uprzedzić przed tą apteka

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Joanna
5/5

Profesjonalnie i w najniższych cenach. Rodzinna lokalna sieć z sympatyczną i empatyczną obsługą.
Duży asortyment. Nawet gdy czegoś nie ma personel sprawdza w całej sieci.
Polecam - sieć ProfilaktyKa jest bezkonkurencyjna.

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Marta Małyszek
5/5

Najlepsza sieć aptek w Śremie. Nie ma u nich sprawdzają na 2 innych punktach (nie trzeba jezdzic po calym miescie bez sensu). Cenowo najtańsze apteki w mieście.

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
geniu michalak
5/5

Profesjonalna i miła obsługa, najtańsze leki w Śremie !!!
Nie wierzę w negatywne opinie - kupuję w tej sieci od lat i NIGDY nie
spotkałem się z brakiem uprzejmości !!!

ProfilaktyKa. Apteka. Loga-Chicheł Katarzyna - Śrem
Renata Mańczak
1/5

Apteka odmówiła mi realizacji recepty lek robiony z jalowa receptura tłumaczenie że nie dysponują głównego składnika i mam szukać w innych aptekach.Dobrze że są jeszcze empatyczni ludzie.polecam aptekę akademicką w Poznaniu tam pracują ludzie otwarci na pacjenta.

Go up