Profilaktyka V. Apteka - Śrem

Adres: Fryderyka Chopina 1, 63-100 Śrem, Polska.
Telefon: 612828642.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 36 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Profilaktyka V. Apteka

Profilaktyka V. Apteka to apteka zlokalizowana przy Adres: Fryderyka Chopina 1, 63-100 Śrem, Polska. Dostępne są różne specjalności farmaceutyczne, a numer kontaktowy to Telefon: 612828642. Firma ta ma 36 recenzji na Google My Business, a Średnia opinia wynosi 4.3/5.

Ta apteka oferuje zakupy stacjonarne oraz dostawę leków. Co ważne, posiada parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób niepełnosprawnych. Możliwa jest również płatność kartami debetowymi i kredytowymi, a także usługi płatności mobilnych NFC.

Dla osób poszukujących profesjonalnej pomocy farmaceutycznej, Profilaktyka V. Apteka jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych leków i porad farmaceutycznych. Dzięki pozytywnym opiniiom klientów, można mieć pewność, że obsługa jest wysokiej jakości.

Jeśli szukasz zaufanej apteki, gdzie znajdziesz szeroki wybór produktów farmaceutycznych i fachową pomoc, Profilaktyka V. Apteka jest miejscem dla Ciebie. Nie wahaj się skontaktować z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z ich usług.

Recenzje dla Profilaktyka V. Apteka

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Michał Sulewski
1/5

Ceny to masakra. Jeśli ktoś chce kupic orofar max to 30zl natomiast w rossmanie 20 metrow dalej jest za 14zł.

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Bonifacy Pankracy
3/5

W aptece zawsze jest ruch.
Czasy wirusa dawno odeszły w zapomnienie a apteka wciąż uzbrojona w ekrany wirusoodporne. Jeszcze do niedawna trzeba było stać w kolejce na zewnątrz apteki.

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Anna Czeterbok
1/5

Bardzo niemiła obsługa, bardzo lekceważąco pochodząca do klienta, w dodatku przy widowni (kolejka za mną liczyła około 12 osób)... Brak profesjonalizmu (nie zachowanie choćby minimum dyskrecji). Dostałam złotą radę od Pani, żeby zaopatrywać się w aptece internetowej.... Z pewnością w tej aptece nie zrobię już zakupów....

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Ewa Kliks
1/5

apteka wiecznie zatłoczona- pewnie przez położenie (w pobliżu rossmann, smyki i kilka innych sklepów i lokali)- przestrzegam przed robieniem zakupów przy okazji wizyty w pobliżu- kolejki ZAWSZE długie, w większości osoby kupujące prawie hurtowe ilości leków, a panie pracujące są baaardzo opieszałe i klientów mają w czterech literach. Za każdym razem jak zdarzy mi się być, to minimum 15-20 min stoję w kolejce. NIE POLECAM!!!!!

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Marta Małyszek
4/5

Najlepsza sieć aptek w Śremie. Nie ma u nich sprawdzają na 2 innych punktach (nie trzeba jezdzic po calym miescie bez sensu). Cenowo najtańsze apteki w mieście. Punkt na Chopina faktycznie zatłoczony, ale da się przeżyć 🙂

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Jar
5/5

W Śremie nie ma lepszej sieci aptek.mila obsluga.konkurencyjne ceny.super asortyment wszystko na miejscu.jesli czegokolwiek nie ma to od reki ogarniaja chwila i kazdy lek i poszukiwany towar dostaniesz.polecam z czystym sumieniem?

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Agnieszka Laskowska
5/5

Dobrze zaopatrzona, jeśli czegoś brakuje bez problemu zamawiają leki pod pacjenta, miła obsługa i najlepsze ceny leków na rynku śremskim?

Profilaktyka V. Apteka - Śrem
Dorota Buchwald
5/5

Jako jedyna apteka w okolicy była w stanie wykonać dla mnie zlecenie leku. Indywidualne podejście do klienta, polecam.

Go up