Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa

Adres: Laskowa 717, 34-602 Laskowa, Polska.
Telefon: 183333828.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Miejsca dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Vita. Apteka. Garbacz K.

Vita. Apteka. Garbacz K. to apteka zlokalizowana w Laskowej, Polska. Można ją znaleźć pod adresem: Laskowa 717, 34-602 Laskowa. Numer telefonu do kontaktu to 183333828. Specjalizuje się w prowadzeniu apteki, oferując szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych.

Inne ważne informacje o Vita. Apteka. Garbacz K. obejmują możliwość zarówno zakupów stacjonarnych, jak i dostawy. Apteka zapewnia również udogodnienia dla osób na wózkach, w tym dostępne wejście oraz miejsca parkingowe. Obsługuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, oferuje również usługę płatności mobilnych NFC.

Opinie na temat Vita. Apteka. Garbacz K. są pozytywne, firma posiada 16 recenzji na Google My Business, a ich średnia ocena wynosi 4.3/5. Klienci chwalą profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór produktów dostępnych w aptece.

Dla osób poszukujących apteki z bogatym asortymentem leków i profesjonalną obsługą, Vita. Apteka. Garbacz K. jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w dogodnej lokalizacji w Laskowej, firma oferuje także dostawę produktów farmaceutycznych, co jest wygodną opcją dla osób, które nie mogą osobiście odwiedzić apteki.

Ostateczna rekomendacja: Jeśli potrzebujesz szybkiego dostępu do leków i profesjonalnej pomocy farmaceuty, odwiedź stronę internetową Vita. Apteka. Garbacz K. i skontaktuj się z nimi. Z pewnością będą w stanie sprostać Twoim potrzebom zdrowotnym.

Recenzje dla Vita. Apteka. Garbacz K.

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
Katarzyna
5/5

Bardzo miła obsługa obu Panów. Dodatkowo Pan właściciel to niesamowity złoty człowiek z pasją i ogromnym sercem dla każdego klienta. Potrafi wszystko wytłumaczyć i doradzić pod każdym kątem oraz poświęcić odpowiednią ilość czasu każdemu klientowi.

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
Lukasz Fajfer
5/5

Bardzo miła obsługa! Panowie zawsze doradzą i są w stanie zaproponować niestandardowe rozwiązania. Człowiek nie ma poczucia, że jest "tylko" klientem, który ma szybko kupić i wyjść ale że niejednokrotnie przychodzi z problemem a Panowie z obsługi chcą pomóc.

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
Jola Nowak
5/5

Widać, że Pan Kazimierz to człowiek z powołania, a nie człowiek wydajacy jedynie leki. Polecam tą aptekę każdemu 🙂

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
KATARZYNA PLESINSKA
5/5

Fachowa i miła obsługa. Indywidualne podejście do klienta. Szeroki asortyment. Polecam

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
Agnieszka Pajor
5/5

Świetne zaopatrzenie,kompetentna i uprzejma obsługa. Polecam ?

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
Dawid Rogalski
5/5

Bardzo miła obsługa i dobra dostępność leków. Polecam 🙂

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
wlanek w
1/5

Bardzo niemiła obsługa, rozgadywanie się zbędne podczas obsługi klienta, długo czas oczekiwania w kolejce.

Vita. Apteka. Garbacz K. - Laskowa
Pracownia Pajor
5/5

Fachowe doradztwo i indywidualne podejście do klienta.

Go up