Apteka "Pod św. Antonim" - Wrocław

Adres: Średzka 33, 54-001 Wrocław, Polska.
Telefon: 713493546.
Strona internetowa: podswantonim.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Odbiór na zewnątrz, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa tego samego dnia, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 68 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Apteka "Pod św. Antonim"

Apteka Pod św. Antonim to renomowana apteka znajdująca się pod adresem Średzka 33, 54-001 Wrocław, Polska. Jej numer telefonu to 713493546, a stronę internetową można odwiedzić pod adresem podswantonim.pl.

Specjalizuje się w dostarczaniu lekarstw i produktów farmaceutycznych, zapewniając szeroki wybór leków i profesjonalną obsługę. Apteka Pod św. Antonim oferuje wiele udogodnień, takich jak możliwość odbioru na zewnątrz, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne oraz dostawę tego samego dnia. Ponadto, parking jest dostępny dla osób na wózkach, a akceptowane są karty debetowe i kredytowe. Firma ta również umożliwia płatności mobilne NFC, co sprawia, że zakupy są łatwiejsze i bardziej wygodne.

Zgodnie z opiniami, apteka Pod św. Antonim cieszy się dobrą reputacją, posiadając 68 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących apteki z szerokim asortymentem leków oraz profesjonalną obsługą, Pod św. Antonim jest doskonałym wyborem. Zlokalizowana w dogodnym miejscu, zapewnia łatwy dostęp i szybką obsługę. Dzięki różnym formom odbioru i dostawy, firma ta dba o wygodę swoich klientów.

Ostateczną rekomendacją jest skorzystanie z oferty apteki poprzez odwiedzenie ich strony internetowej podswantonim.pl. Tam można znaleźć więcej informacji na temat dostępnych produktów, usług oraz złożyć zamówienie online, co z pewnością ułatwi i usprawni proces zakupów.

Recenzje dla Apteka "Pod św. Antonim"

Apteka
Krzysztof Siem
1/5

Dziś żona realizowała receptę na leki krople do oczu 3 rodzaje. Niestety w jednym opakowaniu nie było kropli pomimo że pudełko było zaklejone. Pewnie producent nawalił ale pani z apteki twierdzi że to niemożliwe. Przez to jestem zmuszony do ponownej wizyty w szpitalu po nowa receptę na lek, który mi w tej aptece nie wydano.

Apteka
Piotr Grochowski
5/5

Obsluga petarda na najwyższym poziomie.
Lek zarezerwowany, odebrany.
Bardzo uprzejma i mega pomocna obsługa.
Inni mogą się uczyć obsługi i podekścia do pacjenta.
Pozdrawiamy serdecznie.
Naprawde mega. Dużo zdrówka!!!!

Apteka
Sylwia Rydel
5/5

Pracują tam pszesymatyczne Kobiety które absolutnie we wszystkim pomogą mają wysoką kulturę osobistą !

Apteka
Szymon
5/5

Najlepsza apteka we Wrocławiu, pozdrawiam Panią w długich czarnych włosach, zawsze chętnie wracam. Pozdrawiam.

Apteka
Tomasz Kozlecki
1/5

Zarezerwowałem wczoraj lekarstwo poprzez serwis gdziepolek, rezerwacja był ważna do dzisiaj, do godziny 21:00. Gdy mój ojciec dotarł tam o godzinie 13:00, okazało się, że apteka sprzedała lekarstwo komuś innemu i anulowała rezerwację. Ojcu powiedzieli, że nie zgłaszał się, więc sprzedali komu innemu. Pewnie wzięli w łapę od innego klienta, bo lekarstwo jest trudno i rzadko dostępne.

Apteka
Marta Trepka-Pater
5/5

Osobiście nigdy się nie zawiodłam na pomocy personelu. Bardzo wykwalifikowana kadra, niesamowite pojęcie o lekach, zawsze cierpliwa, pomocna i z sercem na dłoni. Właścicielka bardzo dba i wysoki standard i za to cenię właśnie ten punkt . Polecam z całego serca.

Apteka
Paweł Ratański
1/5

Najdroższa apteka we Wrocławiu. Nawet u konkurencji 40 metrów dalej ten sam produkt kosztuje 10 zł taniej. Nie polecam właśnie ze wzglèdu na ceny..
P.S.
Państwa odpowiedź na mój komentarz jest wysoce niestosowna.Przyznaliście się publicznie do łamania prawa. Proszę przeczytać sobie ustawę antymonopolową i zaprzestać prób dorabiania się na braku dostępności produktu na rynku. To nieetyczne i niemoralne.

Apteka
Agnieszka Tomków-Brycka
5/5

Świetna lokalizacja, świetna, fachowa i rzetelna obsługa. Ostatnio pozytywnie zaskoczyły mnie długie godziny otwarcia placówki.
Leki niedostępne w innych miejscach zawsze udaje mi się tam zakupić w przystępnych cenach. Od 30 lat jestem klientką tej Apteki i polecam ją z pełną świadomością. Pozdrawiam serdecznie Właścicielkę oraz przemiłą Załogę.

Go up