Expresspharm - Wrocław

Adres: Stabłowicka 119, 54-062 Wrocław, Polska.
Telefon: 713496809.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 75 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Expresspharm

Expresspharm jest apteką zlokalizowaną pod adresem Stabłowicka 119, 54-062 Wrocław, Polska. Numer telefonu kontaktowego to 713496809. Firma specjalizuje się w obsłudze farmaceutycznej, oferując szeroki zakres produktów i usług aptecznych.

Sklep Expresspharm zajmuje się zarówno sprzedażą stacjonarną, jak i dostawą leków, co zapewnia wygodę i dostępność dla wszystkich klientów. Istnieje możliwość zakupów online poprzez stronę internetową, która dostarcza dodatkowych informacji na temat asortymentu i usług.

Apteka Expresspharm posiada dogodne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, takie jak wejście dostępne dla osób na wózkach oraz parking dedykowany dla nich. Dodatkowo, akceptowane są różne formy płatności, w tym karty debetowe, karty kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma Expresspharm zyskała pozytywne recenzje, łącznie 75 z nich. Średnia ocena wynosi 3.6/5, co świadczy o solidnej reputacji i zadowoleniu klientów z oferowanych usług.

Dla osób poszukujących kompleksowej opieki farmaceutycznej w okolicach Wrocławia, Expresspharm stanowi świetne rozwiązanie. Dzięki swojemu zróżnicowanemu asortymentowi, wygodnym udogodnieniom dla osób niepełnosprawnych oraz pozytywnym opiniami, apteka ta zapewnia wysoką jakość usług.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub skorzystania z oferty Expresspharm, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej. Skontaktowanie się z nimi online pozwoli na szybkie i wygodne uzyskanie potrzebnych leków i porad farmaceutycznych.

Zachęcamy do kontaktu z Expresspharm i skorzystania z ich profesjonalnej obsługi farmaceutycznej

Recenzje dla Expresspharm

Expresspharm - Wrocław
Paulina Piórkowska-Mazur
1/5

Apteka od święta. Personel nie potrafi doradzić i wciska co jest. Jeśli już tam iść to z konkretnymi rzeczami bo jak klient niezdecydowany to zawsze wyjdzie niezadowolony.

Expresspharm - Wrocław
Mariusz Baran
5/5

Jeżeli szukasz kameralnego miejsca z ludzkimi cenami , gdzie zadbają o Ciebie to serdecznie polecam to miejsce. Pomimo , iż cały zespół zasługuje na najwyższe uznanie , szczególnie wyróżnia się Pani Sandra, która to swoją erudycją, ogromem wiedzy merytorycznej i holistycznym podejściem sprawia, że chce się tam wracać. Jej empatyczna postawa , troska o pacjenta jak również zrozumienie jest wisienka na tym farmaceutycznym torcie.
Polecam !!!

Expresspharm - Wrocław
Paulina Dudzic
1/5

Przykro, że Panie magister pracujące w aptece nie potrafią wywiązać się ze swoich obowiązków. Skarga do izby aptekarskiej złożona.

Expresspharm - Wrocław
M
2/5

Aktualizacja 02.2024:
Opinie innych użytkowników o wysokich cenach czytałem z lekkimi przymrużeniem oka ale zacząłem zauważać że to nie tylko narzekanie (nasz narodowy sport). Dzisiaj płacąc za plastry praktycznie 2 razy drożej niż za to samo kilka dni wcześniej w aptece w galerii handlowej (w miejscu gdzie apteka była o wiele wieksza, więcej personelu i pewnie czynsz większy) przekonałem się że tutaj tylko awaryjnie! Dwie gwiazdki tylko dlatego że część (nie wszyscy) personelu jest miła i uprzejma oraz za to że czynne w niedziele. Chwilowo więcej plusów nie widzę.

Pierwsza opinia:
Kiedyś było lepiej jak jeszcze była to Apteka Dębowa... Teraz plus za w miarę miłą obsługę i za to, że czynne w niedzielę (do 16:00). Ceny jednak nieco wygórowane, bo nie ma konkurencji po tej stronie Stabłowic, więc jak ktoś potrzebuje czegoś na szybko to tam kupuje...

Expresspharm - Wrocław
Andrzej Radziwon
1/5

Nie polecam! Nadziłem się myśląc, że mają normalne ceny. Ceny o 100% wyższe od oferowanych w sieci. Kiedyś bylo tu taanio, przed zmianą właściciela. Rozumiem, że rynek jest wolny, ale porównując drogie apteki oni mają jeszcze wyższe ceny. Wygląda to jak nabijanie klientów w przysłowiową butelkę. Z daleka od nich.

Expresspharm - Wrocław
Agnieszka Koba
5/5

Ostatnio nasza ulubiona apteka w drodze na Leśnicę. Łatwo zaparkować i szybko zrealizować recepty, panie farmaceutki bardzo życzliwe i pomocne, nie spotkałam się żeby nie było jakiegoś leku na miejscu - co często zdarza się w innych placówkach. Ceny standardowe, chociaż ostatnio wszędzie mam wrażenie, że wszystko idzie do góry.

Expresspharm - Wrocław
wojdobr
3/5

Tylko 3 gwiazdki za ceny, 15 zł różnicy to sporo, jedyna otwarta w niedzielę w okolicy

Expresspharm - Wrocław
Maciej Mielczarek
5/5

Super apteka! Bardzo kompetentne Panie Farmaceutki - zawsze doradzą i pomogą, gdy tego potrzeba. Polecam, jeżeli szukacie dobrej i sprawdzonej apteki, bo kupuje w niej już od dłuższego czasu.

Go up