Millenium. Apteka - Wrocław

Adres: Fromborska 47, 54-110 Wrocław, Polska.
Telefon: 713541205.
Strona internetowa: osoz.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa tego samego dnia, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Millenium. Apteka

Millenium. Apteka to apteka zlokalizowana przy Adres: Fromborska 47, 54-110 Wrocław, Polska. Znajduje się w dogodnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców i turystów. Można się z nią skontaktować pod numerem telefonu Telefon: 713541205.

Na stronie internetowej Strona internetowa: osoz.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych usług oraz produktów dostępnych w aptece.

Apteka Millenium specjalizuje się w świadczeniu usług aptecznych. Oferuje szeroki wybór leków i produktów farmaceutycznych, a także profesjonalne porady farmaceutyczne.

Warto zauważyć, że oprócz standardowej oferty, apteka Millenium oferuje Zakupy stacjonarne, Dostawę tego samego dnia, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Akceptuje karty debetowe i kredytowe oraz usługi płatności mobilnych NFC. To sprawia, że jest to miejsce przyjazne i dostępne dla różnych grup klientów.

Według opinii na Google My Business, firma ta cieszy się Średnią opinią: 3.6/5, co świadczy o pozytywnym odbiorze przez klientów. Z 56 recenzjami można mieć pewność, że Apteka Millenium cieszy się zaufaniem i pozytywnymi opiniami.

Jeśli szukasz profesjonalnej apteki z szerokim wyborem produktów farmaceutycznych oraz usługą dostaw na ten sam dzień, Apteka Millenium jest miejscem, które warto odwiedzić. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z oferty apteki.

Recenzje dla Millenium. Apteka

Millenium. Apteka - Wrocław
Łukasz Łach
1/5

Nie zapomnę sytuacji kiedy przyszedłem do apteki millenium po środki na przeczyszczenie w związku z kolonoskopią. Nie przypuszczałem, że leki na przeczyszczenie będą na receptę. Powiedziano mi, że bez recepty środków nie otrzymam.Rozumiem to. Na następny dzień miałem badanie, więc nie było możliwości wizyty u lekarza żeby zdobyć receptę. Kiedy zapytałem czy mógłbym poprosić o wypisanie recepty aptecznej, Pani w blond włosach stwierdzila, że nie ma takiej możliwości. I oczywiście, nie miała obowiązku wystawiania mi takiej recepty, ale to jednak pokazuje czy ktoś jest człowiekiem czy nie i jaki ma stosunek do ludzi. Pozdrawiam Panią Blondynkę.

Millenium. Apteka - Wrocław
Mateusz Kes
5/5

Taka obsługa i pomoc farmaceuty powinna być wszędzie jak w tej aptece, brawo! Polecam w 100%

Millenium. Apteka - Wrocław
J K
5/5

Miła obsługa , dostałam wszystkie lekarstwa które potrzebowałam ⭐

Millenium. Apteka - Wrocław
Marcelina Młodzińska
1/5

Bardzo droga apteka, korzysta z tego, że jest jedyna w okolicy. Enterol 10szt 30zl, enterol w innej aptece 20 szt 30zl.... podaje polpularny lek aby mieć ogląd w cenie i zdzierstwu. Chodząc w jednym tyg czesto to z wszystkich pań jedna byla miła tylko z czterech chyba...

Millenium. Apteka - Wrocław
Daniel Piastowski
1/5

Nie zrobią maści na receptę bo nie mają czasu...

Millenium. Apteka - Wrocław
Katarzyna Pi
1/5

Z apteki Millenium korzystałam wielokrotnie i zawsze miałam o niej najlepsze zdanie, zarówno Pani Bożena, Pani Anna, Pan Patryk i drugi Pan którego imienia przepraszam, ale nie pamiętam to wspaniali, mądrzy i życzliwi farmaceuci, którzy sprawiają, że do tego miejsca chce się wracać z uśmiechem na twarzy, nawet jeśli ceny leków są droższe niż w okolicznych aptekach. Fachowa obsługa, chęć pomocy, ciepło, wiedza – rewelacja

Natomiast dziś miałam nieprzyjemność poznać Panią Agnieszkę, która zamiast farmacji ukończyła chyba kurs dramaturgii. Przez niejasną komunikację doszło do błędu na fakturze – takie sytuacje się zdarzają – natomiast dało to Pani Agnieszce przyzwolenie do urządzenia mi wielkiej sceny i wylewania na mnie wszystkich swoich życiowych żali, zachowując się tak jakby wystawienie korekty do faktury było jej największą życiową tragedią… Powiem tak…. Osoba ta definitywnie nie pasuje do tego miejsca i dla dobra firmy życzę, aby albo zapoznała się z mindfullness albo znalazła inną pracę, gdzie nie będzie musiała mieć kontaktu z ludźmi i nie będzie niszczyła świetnej reputacji firmy....

Millenium. Apteka - Wrocław
Michał Michał
5/5

Najlepsza Apteka w okolicy. Super fachowe doradztwo i bardzo miła obsługa. A ceny miło zaskakują.

Millenium. Apteka - Wrocław
Maciej Borecki
5/5

Zawsze miła obsługa i fachowa porada.

Go up