Apteka Franciszkańska - Świdnica

Adres: Rynek 1, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 748578414.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Apteka Franciszkańska

Jeśli ktoś szuka profesjonalnej apteki w Świdnicy, Apteka Franciszkańska to doskonały wybór. Znajduje się pod adresem Rynek 1, 58-100 Świdnica, Polska i można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 748578414.

Apteka Franciszkańska specjalizuje się w aptecznych usługach, zapewniając szeroki zakres produktów farmaceutycznych. Oprócz zakupów stacjonarnych, apteka oferuje również dostawę, co jest niezwykle wygodne dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Co więcej, wejście do apteki jest dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Opinie na temat Apteki Franciszkańskiej są pozytywne, firma ma aż 28 recenzji na Google My Business. Średnia ocena wynosi 3.9/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Dla każdej osoby zainteresowanej zdrowiem i profesjonalną opieką farmaceutyczną, Apteka Franciszkańska jest miejscem, które warto odwiedzić. Znajduje się w centralnej lokalizacji, co sprawia, że jest łatwo dostępna dla mieszkańców miasta i okolic.

Jeśli szukasz apteki, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu, Apteka Franciszkańska spełni Twoje oczekiwania. Z szerokim asortymentem produktów farmaceutycznych i profesjonalną obsługą, to idealne miejsce dla osób dbających o swoje zdrowie.

Zachęcamy do skontaktowania się z Apteką Franciszkańską poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych usług i produktów. Nie wahaj się skorzystać z ich profesjonalnej pomocy

Recenzje dla Apteka Franciszkańska

Apteka Franciszkańska - Świdnica
CoCoLiNo
4/5

Apteka położona przy rynku w pięknym starym budynku. Obsluga bardzo miła ceny lekarstw jak wszędzie. Polecam

Apteka Franciszkańska - Świdnica
Anna Strzelecka
1/5

Nie polecam!Bardzo droga.apteka i nie miła obsługa.Lachy nie robią w Świdnicy jest mnóstwo innych aptek.Radze omijać to miejsce.

Apteka Franciszkańska - Świdnica
Heard Klam
1/5

Byłem stałym klientem, niestety od dziś już nie będę po nie miłej obsłudze pani farmaceutki a dokładnie we wtorek 31.01.2023 około godziny 15 godziny farmaceutka robiła wielkie problemy gdy chciałem zamówić preparat homeopatyczny. Po pierwsze pani tej nie chciało się za bardzo angażować w szukanie danego leku bo to wymagało trochę wysiłku ponieważ nie było takiego na stanie i trzeba było poszukać w hurtowni to wyraziła opinię, że się już nie leczy homeopatią i zaczęła być nerowa. Uważam, że takie podejście do klienta jest niedopuszczalne.

Apteka Franciszkańska - Świdnica
Urszula Szczepanska
4/5

pani kierownik tej apteki reglamentuje leki jak za czasów komuny.. ona decyduje kto będzie źył a kto nie... i apteka na długiej w Świdnicy robi to samo!!!! Bo jak się dowiedziałam to jeden właściciel... wstyd..jak tak moźna ..to jest nie zgodne z prawem. .!!! ..sprawa zakupu zaszczyków po operacji. ..przeciw zakrzepowe owych. oparła się o rzecznika praw Pacjęta i Izbę Aptekarską...takie osoby nie powinny pracować w aptece...!! i te farmaceutyki na długiej również które odmówiły mi sprzedaży zaszczyków które były na stanie apteki w systemie... WSTYD.!!!!!?OMIJANIE TE APTEKI Z DALEKA!!! .. NIE WOLNO REZERWOWAĆ LEKÓW. . DRODZY KLIENCI. ..

Apteka Franciszkańska - Świdnica
Dominika Piotrowska
5/5

Mila i kompetentna obsługa, długie godziny otwarcia. Duży wybór kosmetyków i suplementów. Bardzo ładny lokal.

Apteka Franciszkańska - Świdnica
piter70sca
5/5

Miła szybka i kompetentna obsługa,atrakcyjne ceny,wielki pozytyw za możliwość dopytania i zamówienia leków przez telefon na konkretną godzinę.

Apteka Franciszkańska - Świdnica
fabian lolo
4/5

Fajne bo można szybko bez kolejki kupić leki i nie drogo i panie magister są mile

Apteka Franciszkańska - Świdnica
Karolina Krawczyk
5/5

Długie godziny otwarcia,szeroki asortyment i rzeczywiście miła i rzetelna obsługa.same plusy:)

Go up