Apteka Victoria - Świdnica

Adres: Ceglana 2, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 746604421.
Strona internetowa: ktomalek.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.3/5.

Lokalizacja Apteka Victoria

Apteka Victoria to miejsce, które zapewnia kompleksową opiekę farmaceutyczną mieszkańcom Świdnicy i okolic. Znajduje się pod adresem Ceglana 2, 58-100 Świdnica, Polska. oraz jest dostępne pod numerem telefonu 746604421.

Na ich stronie internetowej pod adresem ktomalek.pl można znaleźć więcej informacji o oferowanych produktach i usługach. Apteka Victoria specjalizuje się głównie w farmaceutycznych potrzebach swoich klientów.

Ponadto, Apteka Victoria oferuje zakupy stacjonarne, dostawę oraz zapewnia parking dostępny dla osób na wózkach. Mają również udogodnienia takie jak wejście dostępne dla osób na wózkach, akceptują karty debetowe i kredytowe, obsługują płatności mobilne NFC.

Według opinii zamieszczonych na Google My Business, Apteka Victoria zdobyła średnią ocenę 3.3/5 na podstawie 20 recenzji. To świadczy o zaufaniu klientów oraz wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz profesjonalnej i zaufanej apteki w Świdnicy, Apteka Victoria jest doskonałym wyborem. Ich zespół farmaceutów zawsze służy pomocą i doradztwem. Dzięki różnorodnej ofercie oraz udogodnieniom dla klientów, jak np. obsługa kart płatniczych i dostawa, zapewniają kompleksową opiekę zdrowotną.

Zachęcamy do skontaktowania się z Apteką Victoria poprzez ich stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji oraz możliwość skorzystania z ich usług. Nie wahaj się skorzystać z ich profesjonalnej pomocy farmaceutycznej i doświadczonego personelu.

Recenzje dla Apteka Victoria

Apteka Victoria - Świdnica
Katarzyna Kataryna
1/5

Weszłam ale nie udało mi się nic kupić bo ekspedientki były zbyt zajęte rozmową by mnie obsłużyć. Jedna z pań spojrzała na mnie i odwróciła wzrok. Dopiero jak wychodziłam zirytowana poproszono mnie do okienka. Słabe.

Apteka Victoria - Świdnica
J_B
2/5

Panie z obsługi są miłe ale trzeba zapytać przed zakupem o ceny . W tej aptece jest BARDZO drogo.

Apteka Victoria - Świdnica
Jan Mike
1/5

Lol pytam o cene leku pani mowi ze nie podaja cen cyrk
Sprzedaja towar ale ceny nie podadzą

Apteka Victoria - Świdnica
Viola Frank
1/5

Często bywam w tej aptece bo mam najbliżej i nigdy nie wyszłam stamtąd zadowolona. Panie jakieś niewydarzone sprawiają wrażenie jakby pracowały tam pierwszy dzień... Nie rozumieją recept z refundacja...Nigdy nic nie ma, nigdy nie można nic zamówić bo nie ma w hurtowniach... W innych aptekach nie ma takich problemów. Nie polecam.

Apteka Victoria - Świdnica
Arti Zet
1/5

Ceny masakra, ja wszystko rozumiem niech będzie różnicy 2,3 złote a nie coś co w innych aptekach kosztuje ok 15 zł w tej aptece 27 chociaż 2 miesiące wcześniej też tyle kosztowało omijać z dakeka

Apteka Victoria - Świdnica
Piotr Piotr
1/5

Drogo drogo i jeszcze raz drogo!!!!

Apteka Victoria - Świdnica
Dawid Lubiński
1/5

Niestety panie sobie robią jaja. Wczoraj zamawiany lek dla 6 msc dziecka... Dziś usłyszałem od pani że już nie ma bo...sprzedała 😉 także powodzenia 🙂

Apteka Victoria - Świdnica
jerzy sitko
5/5

Miła i profesjonalna obsługa.

Go up