Apteka Świdnicka - Świdnica

Adres: Komunardów 4, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 748525385.
Strona internetowa: apteneo.pl.
Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 35 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Apteka Świdnicka

Apteka Świdnicka jest apteką zlokalizowaną pod adresem Komunardów 4, 58-100 Świdnica, Polska. Numer telefonu do kontaktu to 748525385. Apteka ta posiada również stronę internetową, na której można znaleźć więcej informacji: apteneo.pl.

Specjalizuje się w szerokim asortymencie produktów aptecznych, zapewniając kompleksową opiekę farmaceutyczną dla swoich klientów. Ponadto, Apteka Świdnicka oferuje możliwość zakupów stacjonarnych oraz dostawę zamówień. Lokal jest przystosowany dla osób na wózkach, a także posiada parking dostępny dla nich. Klienci mogą dokonywać płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także korzystać z usługi płatności mobilnych NFC.

Ta firma cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Posiada aż 35 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5. To świadczy o wysokiej jakości obsługi oraz profesjonalizmie personelu.

Dla osób poszukujących apteki, która zapewni kompleksową opiekę farmaceutyczną, Apteka Świdnicka jest doskonałym wyborem. Dzięki różnorodnemu asortymentowi, dostępności różnych form płatności oraz przyjaznemu podejściu do klientów, można liczyć na fachową pomoc i wsparcie. Zalecamy skontaktowanie się z apteką poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji oraz skorzystać z oferowanych usług.

Recenzje dla Apteka Świdnicka

Apteka Świdnicka - Świdnica
Magda Łukaszewska
1/5

Stałam prawie 20! minut w kolejce gdzie były obsługiwane tylko 2 osoby, bo jedna z pań musiała się nagadać z koleżanką. Nie polecam x.x

Apteka Świdnicka - Świdnica
Lukas K
1/5

Nie polecam. Chciałem kupić pewien preparat, którego nie było i zaproponowano mi inny "o tym samym składzie". Zaufałem i kupiłem. Okazało się, że zarówno skład jak i sposób działania jest zupełnie inny. Zadzwoniłem żeby wyjaśnić sprawę. Pani odbierająca telefon zamiast przeprosić i coś zaproponować twardo obstawała przy tym, że było "niedomówienie" a nie pomyłka lub kłamstwo. Dramat. A powinno być to miejsce gdzie można ufać że specjalista doradzi

Apteka Świdnicka - Świdnica
Katarzyna Kataryna
5/5

Duzy wybór oraz sympatyczna obsługa, która ma wiedzę i chętnie doradzi przed zakupem. Kiedyś nieopodal apteki znalazłam lek, kiedy go zaniosłam farmaceutki od razu domyśliły się kto mógł go zgubić i skontaktowały się z pacjentem by mógł go odzyskać.

Apteka Świdnicka - Świdnica
Dominika Gierat
5/5

Najlepsza apteka w Świdnicy!! Farmaceuci z dużą wiedzą i doświadczeniem, zawsze chętnie doradzą, życzliwi i uśmiechnięci - zakupy w tej aptece to czysta przyjemność:))

Apteka Świdnicka - Świdnica
mati zate
1/5

Chcialbym pozdrowić właścicielkę apteki oraz jej pracownice które są chamskie i kłamliwe. Dzień wcześniej został kupiony lek który miał być dla niemowląt a otrzymałem od 3 roku życia a resztę leków było zakupionych dla niemowlęcia . Następnego dnia chciałem go wymienić ale pani oznajmiła że nie wymieni bo jest 1 centymetrowe naderwanie przy otwieraniu. Chciałem skleić , ale to nie pomogło. W rezultacie nie wymieniła mi pani preparatu. Dziękuję za miła obsługę i życie jak najgorzej 🙂 test pani : "było patrzeć co się kupuje":)

Apteka Świdnicka - Świdnica
Joanna Ko
5/5

Kompetentna i pomocna obsługa. Wykonują leki recepturowe w krótkim czasie, nie odsyłają do innych aptek. Duży wybór suplementów i witamin. Ogromny plus, że jest otwarta 7 dni w tygodniu.

Apteka Świdnicka - Świdnica
G Cz.
5/5

W mojej opinii najlepsza apteka w Świdnicy. Bardzo miłe i fachowe farmaceutki służą pomocą w doborze lekow czy innych aptecznych produktów. Problemu nie stanowi również sporzadzenie leku na zamówienie. Lokal przestronny i czysty. Częste promocje na suplementy.

Apteka Świdnicka - Świdnica
Gabi Noga
5/5

Najlepsza apteka w miescie. Fachowa i kompetentna obsluga. Zapewne to podswiadomosc, ale wydaje sie,jakby leki lepiej dzialaly 🙂

Go up