Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica

Adres: plac Grunwaldzki 11, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 746604424.

Specjalności: Apteka.
Inne ważne informacje: Zakupy stacjonarne, Dostawa, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe.
Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Grunwaldzka. Apteka. Polański E.

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. to apteka zlokalizowana na placu Grunwaldzkim 11, 58-100 w Świdnicy, w Polsce. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 746604424. Firma specjalizuje się głównie w obsłudze aptecznej.

Inne ważne informacje o Grunwaldzka. Apteka. Polański E. to możliwość zakupów stacjonarnych oraz dostawa zamówień. Mają również udogodnienia dla osób na wózkach oraz akceptują płatności kartami debetowymi, kredytowymi, a także oferują usługi płatności mobilnych NFC.

Według opinii na Google My Business, firma ma 15 recenzji, a średnia opinia wynosi 3.5/5. To oznacza, że większość klientów była zadowolona z usług, ale są też pewne obszary do poprawy.

Jeśli szukasz apteki w Świdnicy z dobrymi opiniami i szeroką gamą usług, Grunwaldzka. Apteka. Polański E. może być właściwym wyborem dla Ciebie. Ich centralne położenie na placu Grunwaldzkim sprawia, że są łatwo dostępni dla mieszkańców miasta.

Rekomendacja: Jeśli potrzebujesz profesjonalnej obsługi aptecznej, warto skontaktować się z Grunwaldzka. Apteka. Polański E. poprzez ich stronę internetową lub bezpośrednio pod podanym numerem telefonu. Możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony przez doświadczony personel, który zadba o Twoje potrzeby zdrowotne.

Recenzje dla Grunwaldzka. Apteka. Polański E.

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Kinga B
1/5

Nie polecam i to bardzo !
Pani wcisnęła mężowi PODOBNE leki( skład miał być ten sam ) … po wejściu do domu porównaliśmy skład nic się nie zgadzało- na 2 dzień pojechaliśmy oddać leki warte 100zł - pani odmówiła przyjęcia gdyż „ona nie wie jak były leki przechowywane” i nawet gdyby mąż był 30 min po to „ by była tylko jej dobra wola „ by je przyjąć !
W tych czasach gdy leki są tak drogie robić takie rzeczy ?
„Brawo” mamy nadzieje , ze się pani z tym świetnie czuje !
Także UWAŻAJCIE gdzie kupujecie leki i u kogo !

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Wioletta Gruszczyńska
1/5

NIE POLECAM, trafiłam na bardzo nieempatyczą panią która z wielką satysfakcją stwierdziła że recepta się przedawniła chociaż czekałam na resztę leków do odebrania, ponieważ brakowało w aptece na początku realizacji recepty "było wystarczająco czasu na wykupienie"odburknęła pani, chociaż nie zostałam poinformowana w jakim terminie muszę zrealizować resztę recepty.

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
jeremi bag
5/5

Pozdrawiam bardzo miłą panią która zaczekała chwilę po 21 by sprzedać lek i jeszcze wytłumaczyć dawkowanie oraz alternatywy dla leku!

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Terry Paggti
1/5

Kupiłem maść na oko. Cena ponad 40 PLN, to samo u konkurencji za 18, nie polecam

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Radosław Wańczyk
5/5

Ostatnio kupiłem tu kilka opatrunków i środek do oczyszczania ran.
Pani aptekarka pokazała mi jak prawidłowo zakładać te opatrunki i jak często odkażać ranę.

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Ola NK
1/5

Nie polecam !!!
Oszukują ludzi !
Proszę uważać

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Romuald Szałata
1/5

Drogo!!! W tej aptece zapłaciłem 3x więcej w porównaniu do aptek internetowych a prawie 2x więcej niż w innych aptekach stacjonarnych. Moja noga więcej tam nie powstanie

Grunwaldzka. Apteka. Polański E. - Świdnica
Marek Pusiarski
5/5

Najlepsza apteka w powiecie.Szukałem leku po całej Swidnicy a tam znalazłem.Polecam

Go up